Kalamita, den 4, ráno

Typ: ostatní
Kalamita, den 4, ráno V současné době působí nebezpečně sníh padající ze střech. Je třeba obezřetnosti. Přes celkovou normalizaci stavu je třeba stále věnovat pozornost svému okolí, zejména při jízdě autem, chůzi nebo pohybu v blízkosti stromů apod. Komplikace také můžeme pro změnu očekávat z teplého počasí, kdy mohou rychle odtát hromady sněhu. Silnice č. 116 směr Řevnice je již otevřena a zcela průjezdná.

Kalamita, den 4, ráno

Situace se uklidnila, není nám známo nic, co by vybočovalo z běžného provozu. I tak ale budeme i nadále zveřejňovat všechna varování a změny aktuálních stavů.

V současné době působí nebezpečně sníh padající ze střech. Je třeba obezřetnosti. Přes celkovou normalizaci stavu je třeba stále věnovat pozornost svému okolí, zejména při jízdě autem, chůzi nebo pohybu v blízkosti stromů apod. Komplikace také můžeme pro změnu očekávat z teplého počasí, kdy mohou rychle odtát hromady sněhu.

Silnice č. 116 od z Mníšku pod Brdy do Řevnic je od 02:00 hodin ranních otevřena v celé své délce. Nejprve přes den naši dobrovolní hasiči odklidili všechny stromy a překážky. Skvělá práce! Následně správce silnice celý úsek očistil od sněhu a ledu a chemicky jej ošetřil. Cestu je tedy možné bezpečně projet.

ČEZ ke 22.00 (včera, 2. 3. 2016) hodině zrušil kalamitní stav pro oblast Praha – západ. Vzhledem k okolnostem ale nevylučují krátkodobé poruchy, zejména na nízkém napětí. Okolní obce byly bez proudu i více jak 45 hodin.

Dispečink autobusového dopravce Martin Uher Autobusy hlásí zcela běžný provoz. Situace se může lokálně změnit, například díky ledovce, raději s tím počítejte.

V případě potřeby nám zavolejte na 739 429 712. Cokoliv budeme vědět nového, hned to zveřejníme.

Miloš Navrátil, OKS/KŘ Město Mníšek pod Brdy
milos.navratil@mnisek.cz